Aktuality

  • Všetko
  • Oznamy
  • Plánujeme

Aktuálne informácie k opatreniam

,,chráňme si naše zdravie,, Kladieme dôraz na ochranu zdravia a preto dodržiavame opatrenia v rámci vyhlášky ÚVZ SR. Naša prevádzka poskytuje služby v režime OP. Pri príchode je potrebné sa preukázať: 1. potvrdením o očkovaní alebo platným potvrdením o prekonaní Covid-19 2. negatívnym výsledkom RT-PCR / LAMP testu nie starším ako 72 hodín alebo negatívnym výsledkom antigénového testu nie starším ako 48 hodín Reštaurácia, wellness a ostatné služby, ktoré sú súčasťou hotela sa riadia podľa platných pravidiel uvedených vo vyhláške. Znamená to, že hotel môže vo svojich priestoroch poskytovať tieto služby pre ubytovaných hostí. Aktuálne informácie si môžete overiť na tel. čísle +421 908 507 773 alebo na recepcia@hotelbachledka.sk - poprosíme o dodržiavanie štandardných nariadení R-O-R - pred vstupom do hotela Vás prosíme o dezinfekciu rúk antibakteriálnym roztokom, ktorý sa nachádza pri hotelových dverách /bezkontaktný antibakteriálny roztok/ - expresný check – in: vykonajte si ho v pohodlí domova, na recepcii Vám tak odovzdáme kartu od izby a ostatné informácie Vás budú očakávať v hotelovej knihe. Na akékoľvek iné otázky Vám radi odpovieme prostredníctvom hotelového telefónu /klapka 111/ - počas pobytu máte možnosť požiadať recepciu o nevstupovanie do Vašej izby, prípadne zavesením visačky ,, Nevstupovať,, na kľučku Vašich dverí. - všetky priestory hotela sú pravidelne dezinfikované, vetrané a čistené - podávania raňajok a večerí na základe nariadenia vlády - náš room service môžete využiť kedykoľvek v čase od 08:00 do 22:00 hodiny - plavecký bazén a detský bazén v prevádzke. Masáže – potrebná rezervácia vopred - všetci zamestnanci hotela v službe sú pravidelne testovaní Naďalej sledujeme aktuálne nariadenia vlády SR a usmernenia k prevádzke hotelov. Akékoľvek Vaše otázky ohľadom rezervácií a požiadaviek alebo zakúpenia darčekového poukazu môžete komunikovať s našimi kolegyňami denne na rezervačnom oddelení emailom rezervacie@hotelbachledka.sk alebo telefonicky na + 421 908 237 027. Už teraz sa tešíme na Váš záujem o pobyty, na príjemné chvíle a dni plné zážitkov, ktoré spoločne zažijeme. Ďakujeme, že ste s nami! Bez Vás je pre nás tmavá budúcnosť!

Slávnostné otvorenie hotela po rekonštrukcii

Po náročnej rekonštrukciu, kedy celý výrazne zmenil svoj vzhľad, sa 3. júla slávnostne otvoria brány nového Grand Hotela Bachledka Strachan. Radi by sme vás všetkých pozvali, aby ste boli pri tom s nami a spoločne sme tak odomkli novú éru nášho hotela. Na to už je pripravený špeciálny kľúč, ktorý sme pochovali, keď sa začínala rekonštrukcia.

Opatrenia v súvislosti s Covid-19

V Grand Hotel Bachledka**** Strachan sa počas pobytu nemusíte obávať o vašu bezpečnosť. Prísne dodržiavanie hygienických predpisov je v našom hoteli samozrejmosťou a všetci zamestnanci boli preškolení aj ohľadom aktuálnych opatrení.