Aktuality

  • Všetko
  • Oznamy
  • Plánujeme

Aktuálne informácie k opatreniam

,,chráňme si naše zdravie!,, Na základe tejto neľahkej situácie, aj v rámci celoplošného testovania, sa žiaľ nachádzame v období, keď je zdravie a hlavne jeho ochrana aj našou najvyššou prioritou. Aj my neustále sledujeme a vyhodnocujeme aktuálne udalosti súvisiace s COVID-19 a snažíme sa naň promptne reagovať zavádzaním opatrení a odporúčaní. Grand Hotel Bachledka **** Strachan je aktuálne ZATVORENÝ. Kladieme dôraz na ochranu zdravia, a preto sme pripravili tieto opatrenia, ktoré Vás poprosíme o dodržiavanie: poprosíme o dodržiavanie štandardných nariadení R-O-R nástup na pobyt len s negatívnym testom nie starším 72 hodín pred vstupom do hotela Vás prosíme o dezinfekciu rúk antibakteriálnym roztokom, ktorý sa nachádza pri hotelových dverách /bezkontaktný antibakteriálny roztok/ expresný check – in: vykonajte si ho v pohodlí domova, na recepcii Vám tak odovzdáme kartu od izby a ostatné informácie Vás budú očakávať v hotelovej knihe. Na akékoľvek iné otázky Vám radi odpovieme  prostredníctvom hotelového telefónu /klapka 111/ počas pobytu máte možnosť požiadať recepciu o nevstupovanie do Vašej izby, prípadne zavesením visačky ,, Nevstupovať,, na kľučku Vašich dverí. všetky priestory hotela sú pravidelne dezinfikované, vetrané a čistené možnosť podávania raňajok a večerí v pohodlí Vašej izby raňajky sú v čase od 08:00 do 10:00 hodiny /výber nechávame na chuť našich hostí/ room service môžete využiť kedykoľvek   Naďalej sledujeme aktuálne nariadenia vlády SR a usmernenia k prevádzke hotelov.  Všetkým nám prajeme hlavne pevné zdravie.   Ďakujeme, že ste v tejto neľahkej situácií stále s nami!

Slávnostné otvorenie hotela po rekonštrukcii

Po náročnej rekonštrukciu, kedy celý výrazne zmenil svoj vzhľad, sa 3. júla slávnostne otvoria brány nového Grand Hotela Bachledka Strachan. Radi by sme vás všetkých pozvali, aby ste boli pri tom s nami a spoločne sme tak odomkli novú éru nášho hotela. Na to už je pripravený špeciálny kľúč, ktorý sme pochovali, keď sa začínala rekonštrukcia.

Opatrenia v súvislosti s Covid-19

V Grand Hotel Bachledka**** Strachan sa počas pobytu nemusíte obávať o vašu bezpečnosť. Prísne dodržiavanie hygienických predpisov je v našom hoteli samozrejmosťou a všetci zamestnanci boli preškolení aj ohľadom aktuálnych opatrení.