Gastronómia

Gurmánske zážitky v Bachledke

K nám sa neprídete iba najesť, chceme Vás zabaviť, vtiahnuť do deja kuchárskeho umenia a zapojiť všetky Vaše zmysly.

Reštaurácia Ždiar Bachledka Strachan Reštaurácia Zuzana (3)

Reštaurácia Zuzana

Reštaurácia v tradičnom goralskom štýle. Počas celého roka si pochutíte na regionálnych špecialitách i jedlách medzinárodnej kuchyne.

Viac info

Reštaurácia Ždiar Grand hotel Bachledka Strachan

Reštaurácia Sisi

Reštaurácia pre ubytovaných hostí nášho hotela Vás pri vstupe ohúri staroviedenským štýlom a výnimočnými detailmi.

Viac info

20_07_25_GHB Country večer (14)

Letná terasa

Pokiaľ to počasie dovolí je k dispozícii aj vonkajšia terasa, kde si príjemne posedíte a vychutnáte jedlá z našej kuchyne.

Viac info

Tematické večere

Titanic

Zažite slávnostný večer na palube najznámejšieho zaoceánskeho parníka a vychutnajte si menu, ktoré by nám závideli aj pasažieri v tú osudnú noc na nepotopiteľnej lodi snov, ktorá sa stratila v hlbinách Atlantického oceánu. Nás podobný osud našťastie nečaká a spolu sa stratíme len v tónoch živej romantickej hudby.

Tematické večere

Goralský večer

Tradície môžete u nás doslova ochutnať. Bufetové stoly plné výborného jedla kuchyne Goralov z kvalitných lokálnych surovín, vychladený čučoriedkový destilát Strachanovica 42% a to všetko v sprievode živej ľudovej hudby. Goralský večer bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom.

Šefkuchár Matej Birošík Grand hotel Bachledka Strachan
Šéfkuchár

Matej Birošík

Od roku 2010 je Matej šéfkuchárom v Grand Hotel**** Bachledka Strachan v Ždiari. Pochádza z Lendaku a za kuchára sa vyučil na strednej škole v Hornom Smokovci. Po škole to nemal jednoduché a svetom gastronómie sa musel doslova predierať. S usilovnou a poctivou prácou sa dostavili aj úspechy. V Anglicku sa mu podarilo na kulinárskych festivaloch variť so svetovými kuchárskymi hviezdami.

Povedali o nás