Bazény a vírivka

Hotelové bazény a vírivka

Vychutnajte si počas dovolenky v Ždiari hotelový bazén s nádhernými prvkami goralského folklóru.
12m x 3,5-4,6m x 1,2m 28-32°C
Vyhrievaný bazén so slanou vodou
Vychutnajte si počas dovolenky v Ždiari hotelový bazén s nádhernými prvkami goralského folklóru. Bazén s protiprúdom, masážnymi tryskami a chŕličom vody pôsobí priaznivo na centrálny nervový systém, krvný obeh a pomáha zlepšiť stav pokožky. Slaná voda má tiež relaxačné a dezinfekčné účinky. Soľ do bazéna je vhodnou alternatívou dezinfekcie bazéna. Na rozdiel od bežného chlóru neprodukuje nepríjemný zápach a nevysušuje pokožku ani vlasy. Soľ likviduje vírusy, riasy a baktérie. Je omnoho šetrnejšia k vášmu telu a nemá žiadnu výraznú vôňu ani chuť.
4,7m x 1,7m x 0,3m 28-32°C
Detský bazén Ježka Dežka
U nás si prídu na svoje aj tí najmenší návštevníci. Detský bazénik Ježka Dežka s teplou vodou a vodným hríbom je ideálny na skvelú zábavu a dobrodružstvá za každého počasia. Bezpečná hĺbka vody - 30 cm, zaručuje maximálne pohodlie a bezstarostný pobyt vo wellness pre detičky aj rodičov.
15 min / 33-36°C
Vírivka
Doprajte si po celodennej túre či lyžovačke oddych v pohodlnej a priestrannej vírivke. Hydro-masážne trysky sa postarajú o maximálne prekrvenie tela a svalstva - podporujú činnosť krvného obehu, čím tkanivo získava lepší prístup ku kyslíku a živinám potrebným k rýchlejšej regenerácii. Počas pobytu vo vírivke sa zvyšuje celková imunita organizmu, svaly sa spevňujú a úpony šliach oddychujú, dokonca tiež pôsobí pozitívne v boji proti celulitíde. Návšteva je vhodná pre astmatikov a ľudí, ktorých trápia problémy dýchacieho ústrojenstva.

Povedali o nás

Sledujte nás na Instagrame
@grandhotel_bachledka Zobraziť Instagram