Informácie pre ubytovaných

Informácie pre ubytovaných

Informácie pre ubytovaných

Pevne veríme, že vás očarí nielen gurmánsky zážitok, ale aj dizajnové detaily našich dvoch reštaurácií. Prejdite sa jedinečnými priestormi a nadýchnite sa jedinečnej atmosféry v goralsko-rusínskej reštaurácii Zuzana a staroviedenskej reštaurácii Sisi.

Lásku k vareniu, surovinám a ľuďom, pre ktorých varíme, sa snažíme skĺbiť s lokálnymi tradíciami. Náš šéfkuchár Matej Birošík dozerá na to, aby v každom pokrme nechýbala tá najdôležitejšia ingrediencia - LÁSKA.
Raňajky pre ubytovaných
Raňajky 7:30 - 10:00

Vyberte si zo širokej palety pestrých surovín a pokrmov, sladkých domácich pečených dobrôt a občerstvíte sa pohárom vychladených bubliniek či výbornou kávou.

Studený raňajkový bufet ponúka niekoľko druhov údenín, šuniek, syrov, čerstvo nakrájanej zeleniny, rozmanitých domácich nátierok, džemov, chutných jogurtov, cereálií. V teplom bufete určite nájdete vajíčka na rôzne spôsoby, pečenú slaninku, kvalitné párky, teplé kaše či grilovanú zeleninu. Voňavé raňajkové koláčiky, niekoľko druhov chleba a pečiva, v neposlednom rade vždy denne upečená bábovka. Nadšencov zdravej výživy iste poteší výber sušeného ovocia a orechov. Väčšinou všetci ráno začíname šálkou kvalitnej kávy, prípadne chutným čajom. Najmenším ulahodíme mliekom, kakaom, či ovocnou vodou.

Špecifické potreby klienta, napríklad pri intoleranciách na rôzne potraviny, radi zabezpečíme po dohovore s vami.

Front cooking alebo inak čakanie na obľúbenú vaječnú omeletu s čerstvými ingredienciami sa zmení na zážitok.
Večere pre ubytovaných
Večere 18:00 - 20:30

Začnite teplou polievkou a vyberte si z bohatej škály teplých i studených jedál všetkých druhov. Pripravujeme mäsové špeciality na rôzne spôsoby - pečené, grilované aj dusené. Tradičné pokrmy, ktoré vždy nasýtili našich predkov, a tým sú bryndzové halušky, strapačky so slaninou, u nás robené a plnené pirohy so smotanou či domáce moskole s bryndzou. Ak preferujete zdravý životný štýl, neobíďte šalátový bar s dresingami a semiačkami, čerstvé ovocné misy a sekciu pre vegetariánov a vegánov.

Všetky intolerancie či špeciálne formy stravovania si prosím dohodnite s našim kuchárom.

Tematické večere – Goralský večer či grilovačka so živou country hudbou na terase hotela je vždy obľúbeným spestrením, dodá to Vášmu pobytu neopakovateľnú atmosféru. Ak sa chcete cítiť jedinečne romanticky, doprajte si tematickú večeru Titanic v sprievode živého klavírneho či husľového doprovodu. Vychutnajte si menu ako zo slávneho zaoceánskeho parníka, precíťte daný moment dokonalými kulisami z osudnej noci. V ponuke máme aj Front cooking, kde priamo pred Vašimi očami pripravia a upečú čerstvé ryby, mäso, zeleniny...

Nikdy nezabudnite na fľašu kvalitného vína, ktorá dodá každej večeri jedinečnosť a originalitu. Vyberte si z našej širokej ponuky alebo si nechajte poradiť našimi čašníkmi.

U väčšiny ľudí prevláda túžba zdravo sa stravovať a chudnúť, neodporúčame však dávať si tieto predsavzatia počas pobytu v našom hoteli. :)
Sledujte nás na Instagrame
@grandhotel_bachledka Zobraziť Instagram