Ako zistíte cenu pobytu?

Cenu za pobyt zistíte veľmi jednoducho navolením konkrétneho termínu v našom rezervačnom systéme. Vyberte si termín, počet osôb, prípadne aj vek detí.
Náš rezervačný systém Vám okamžite vypočíta konečnú cenu pobytu. Na výber máte pobyty s raňajkami, polpenziou či rôzne tematické a sezónne akciové balíčky.

Ako si vybrať pobyt za najlepšiu cenu?

Cena ubytovania na konkrétny termín pobytu sa môže meniť. Čím skôr si pobyt rezervujete, tým výhodnejšia cena. Preto je najlepšie si pobyt rezervovať ihneď.
V prípade, že v rezervačnom systéme nedostanete ponuku na Vami zvolený termín, vyberte si v kalendári iný termín, ktorý Vám vyhovuje a ponúka sa ako voľný (označený zelenou fajkou).
Iný dôvod, prečo systém neponúkne konkrétny pobyt môže byť aj to, že si vyhľadávate pobyt na menej nocí ako na daný termín ponúkame našim hosťom. Minimálny počet nocí pre rezerváciu v daný deň vidíte v kalendári vyznačený malým červeným číslom v krúžku.
Ak si chcete vybrať termín podľa najlepšej ceny, kliknite na ikonku kalendára pri konkrétnom type izby. Vyberte si termíny za cenu, ktorá Vám vyhovuje.
Ak Vám systém neponúka žiadne voľné izby, kontaktujte nás prosím e-mailom alebo telefonicky. Radi pre Vás overíme možnosti ubytovania priamo na recepcii.

Vyhľadať pobyt

Sledujte nás na Instagrame

@grandhotel_bachledka Zobraziť Instagram