Cenník ubytovania

Ako zistíte cenu pobytu?

Cenu za pobyt zistíte veľmi jednoducho navolením konkrétneho termínu v našom rezervačnom systéme. Vyberte si termín, počet osôb, prípadne aj vek detí.
Náš rezervačný systém Vám okamžite vypočíta konečnú cenu pobytu. Na výber máte pobyty s raňajkami, polpenziou či rôzne tematické a sezónne akciové balíčky.

Ako si vybrať pobyt za najlepšiu cenu?

  • Cena ubytovania na konkrétny termín pobytu sa môže meniť. Čím skôr si pobyt rezervujete, tým výhodnejšia cena. Preto je najlepšie si pobyt rezervovať ihneď.
  • V prípade, že v rezervačnom systéme nedostanete ponuku na Vami zvolený termín, vyberte si v kalendári iný termín, ktorý Vám vyhovuje a ponúka sa ako voľný (označený zelenou fajkou).
  • Iný dôvod, prečo systém neponúkne konkrétny pobyt môže byť aj to, že si vyhľadávate pobyt na menej nocí ako na daný termín ponúkame našim hosťom. Minimálny počet nocí pre rezerváciu v daný deň vidíte v kalendári vyznačený malým červeným číslom v krúžku.
  • Ak si chcete vybrať termín podľa najlepšej ceny, kliknite na ikonku kalendára pri konkrétnom type izby. Vyberte si termíny za cenu, ktorá Vám vyhovuje.
  • Ak Vám systém neponúka žiadne voľné izby, kontaktujte nás prosím e-mailom alebo telefonicky. Radi pre Vás overíme možnosti ubytovania priamo na recepcii.