Ako zistím cenu pobytu?

Cenu za pobyt zistíte naozaj veľmi jednoducho. Kliknutím na tlačidlo "Vyhľadať pobyt" budete automaticky presmerovaný na náš rezervačný systém, navolíte si konkrétny termín, vyberiete počet osôb, prípadne aj vek detí či možnosť pobytu s domácim miláčikom.

Rezervačný systém Vám okamžite vypočíta konečnú cenu pobytu. Na výber máte pobyty s raňajkami, polpenziou či rôzne tematické a sezónne akciové balíčky.

Ako si vybrať pobyt za najlepšiu cenu?

Cena ubytovania na konkrétny termín pobytu sa môže meniť. Čím skôr si pobyt rezervujete, tým výhodnejšiu cenu získate. Preto je najlepšie si pobyt rezervovať ihneď a v predstihu.

Určite odporúčame prezrieť si aj zvýhodnené sezónne akciové balíčky, ktoré ponúkajú komplex benefitov podľa Vašich preferencií. Nájdete ich pohodlne v našom rezervačnom systéme v sekcii "Pobytové balíčky".

Na termíne Vám nezáleží, rozhodujúca je skôr cena? Kliknite na ikonku kalendára pri konkrétnom type izby a vyberte si termíny za cenu, ktorá Vám najviac vyhovuje.

K zvolenému termínu Vám nezobrazuje ponuku?

V prípade, že v rezervačnom systéme nedostanete ponuku na Vami zvolený termín, pravdepodobne máme izby obsadené. Určite nás však kontaktujte a my situáciu jednoducho preveríme, prípadne si vyberte v kalendári iný termín, ktorý Vám vyhovuje a ponúka sa ako voľný (označený je zelenou fajkou).

Iný dôvod, prečo systém neponúkne konkrétny pobyt môže byť aj preto, že vyhľadávate pobyt na menej nocí ako na daný termín našim hosťom ponúkame. Minimálny počet nocí pre rezerváciu v daný deň vidíte v kalendári vyznačený malým červeným číslom v krúžku.

Ak Vám systém neponúka žiadne voľné izby, kontaktujte nás prosím e-mailom alebo telefonicky. Radi pre Vás overíme možnosti ubytovania priamo na recepcii.

Vyhľadať pobyt
Sledujte nás na Instagrame
@grandhotel_bachledka Zobraziť Instagram