Reštaurácia Sisi

Staroviedenský štýl reštaurácie

Reštaurácia Sisi sa nesie v staroviedenskom duchu, ktorý bol doladený s tradičnými goralskými ornamentami zo ždiarskych krojov. Reštaurácia však nenesie svoje meno po slávnej a krásnej cisárovnej Sissi, o ktorej tradujú legendy, že bolo ťažké ju nemilovať, ale po jednej z dcér Janky a Jara – Silvie.
Reštaurácia Ždiar
Reštaurácia Sisi
Štýlová hotelová reštaurácia je miestom, kde zabudnete na všedné problémy pri kulinárskych špecialitách, ktoré pripravuje skúsený tím kuchárov pod vedením šéfkuchára Mateja Birošíka.

 

Raňajky od 7:30 do 10:00
Večere od 18:00 do 20:30
Výber kvalitných vín
Pravidelné tematické večery
Domáce syry
Miestne špeciality
Mäso od lokálnych farmárov
Dezerty pripravované priamo v hoteli
Ponúkame vám regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne, pozornosť venujeme aj bezmäsitým jedlám. Samozrejmosťou sú čerstvé sezónne suroviny. Naši kuchári radi zohľadnia aj prípadné zdravotné obmedzenia a pripravia jedlo podľa vášho priania. K jedlu patrí aj lahodné víno, ktoré si môžete vybrať z bohatej ponuky našej vínnej karty. Nesmieme zabudnúť na sladké pokušenia, ktoré sú pripravované priamo na hoteli.
Pravidelne organizujeme
Tematické večery
Goralský večer
Tradície môžete u nás doslova ochutnať. Bufetové stoly plné výborného jedla kuchyne Goralov z kvalitných lokálnych surovín, vychladený čučoriedkový destilát Strachanovica 42% a to všetko v sprievode živej ľudovej hudby. Goralský večer bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom.
Tematické večery
Titanic
Zažite slávnostný večer na palube najznámejšieho zaoceánskeho parníka a vychutnajte si menu, ktoré by nám závideli aj pasažieri v tú osudnú noc na nepotopiteľnej lodi snov, ktorá sa stratila v hlbinách Atlantického oceánu. Nás podobný osud našťastie nečaká a spolu sa stratíme len v tónoch živej romantickej hudby.

Povedali o nás

Sledujte nás na Instagrame
@grandhotel_bachledka Zobraziť Instagram