Reštaurácia Zuzana

V tradičnom goralskom štýle

Reštaurácia Zuzana spája dve kultúry nášho kraja, a to goralskú a rusínsku. Dominantným prvkom reštaurácie je nádherný vyrezávaný symbol nad stredovým VIP sedením pri plápolajúcom krbe. Atmosféru goralsko-rusínskej svadby dotvárajú ručne maľované ornamenty, ktoré si môžete všimnúť v rusínskych kostoloch na rámoch obrazov svätých.
Reštaurácia Ždiar
Reštaurácia Zuzana
Reštaurácia ponúka regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne formou á la carte, ktoré pripravuje skúsený tím kuchárov pod vedením šéfkuchára Mateja Birošíka.

 

Otvorená denne od 8:00 do 22:00
Výber kvalitných vín
Pravidelné tematické večery
Miestne špeciality
Domáce syry
Mäso od lokálnych farmárov
Dezerty pripravované priamo v hoteli
Ponúkame Vám regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne, pozornosť venujeme aj bezmäsitým jedlám. Samozrejmosťou sú čerstvé sezónne suroviny. Naši kuchári radi zohľadnia aj prípadné zdravotné obmedzenia a pripravia jedlo podľa vášho priania. K jedlu patrí aj lahodné víno, ktoré si môžete vybrať z bohatej ponuky našej vínnej karty. Nesmieme zabudnúť na sladké pokušenia, ktoré sú pripravované priamo na hoteli.
Pravidelne organizujeme
Tematické večery
Goralský večer
Tradície môžete u nás doslova ochutnať. Bufetové stoly plné výborného jedla kuchyne Goralov z kvalitných lokálnych surovín, vychladený čučoriedkový destilát Strachanovica 42% a to všetko v sprievode živej ľudovej hudby. Goralský večer bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom.
Tematické večery
Titanic
Zažite slávnostný večer na palube najznámejšieho zaoceánskeho parníka a vychutnajte si menu, ktoré by nám závideli aj pasažieri v tú osudnú noc na nepotopiteľnej lodi snov, ktorá sa stratila v hlbinách Atlantického oceánu. Nás podobný osud našťastie nečaká a spolu sa stratíme len v tónoch živej romantickej hudby.

Povedali o nás

Sledujte nás na Instagrame
@grandhotel_bachledka Zobraziť Instagram