Reštaurácia Zuzana

Ochutnajte Ždiar

Reštaurácia Zuzana bola zrekonštruovaná v roku 2015. Pri jej rekonštrukcii sme zosobášili dve kultúry nášho kraja, a to goralskú a rusínsku. Hlavným stavebným prvkom je drevo, do ktorého sa vyrezali goralské symboly. Dominantným prvkom reštaurácie je nádherne vyrezávaný symbol stromu života nad stredovým VIP sedením pri plápolajúcom krbe. Atmosféru goralsko-rusínskej svadby dotvárajú ručne maľované ornamenty, ktoré si môžete všimnúť v rusínskych kostoloch na rámoch obrazoch svätých.
Reštaurácia Ždiar
Reštaurácia Zuzana
Otvorená pre verejnosť denne od 8:00 do 22:00 Reštaurácia ponúka regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne formou á la carte. Súčasťou reštaurácie je taktiež Lobby bar.
Výber kvalitných vín
Pravidelné tematické večere
Miestne špeciality
Domáce syry
Mäso od lokálnych farmárov
Dezerty pripravované priamo v hoteli
Ponúkame Vám regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne, pozornosť venujeme aj bezmäsitým jedlám. Samozrejmosťou sú čerstvé sezónne suroviny. Naši kuchári radi zohľadnia aj prípadné zdravotné obmedzenia a pripravia Vám jedlo podľa Vášho priania.
K jedlu patrí aj lahodné víno, ktoré si môžete vybrať z bohatej ponuky našej vínnej karty.
Nesmieme zabudnúť na sladké pokušenia, ktoré sú pripravované priamo na hoteli.
Pravidelne organizujeme
Tematické večere
Titanic
Zažite slávnostný večer na palube najznámejšieho zaoceánskeho parníka a vychutnajte si menu, ktoré by nám závideli aj pasažieri v tú osudnú noc na nepotopiteľnej lodi snov, ktorá sa stratila v hlbinách Atlantického oceánu. Nás podobný osud našťastie nečaká a spolu sa stratíme len v tónoch živej romantickej hudby.
Tematické večere
Goralský večer
Tradície môžete u nás doslova ochutnať. Bufetové stoly plné výborného jedla kuchyne Goralov z kvalitných lokálnych surovín, vychladený čučoriedkový destilát Strachanovica 42% a to všetko v sprievode živej ľudovej hudby. Goralský večer bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom.

Povedali o nás

Sledujte nás na Instagrame

@grandhotel_bachledka Zobraziť Instagram