Ski Centrum Strachan

Vychutnajte si jedinečnú lyžovačku v lone Spišskej Magury a Belianskych Tatier. Ideálne svahy pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Čaká na vás 3,7 km zjazdoviek.

Atrakcie
Ski Cross
Zjazdovka s terénnymi úpravami – skokmi, vlnami a klopenými zákrutami, ktorá je vhodná pre každého lyžiara, vrátane najmenších návštevníkov strediska. Náročnosť je ľahká až stredná, dĺžka trate je 550 metrov.

Ski Bag Jump
Nafukovací vak, ktorý je pre odvážnejších lyžiarov a snowboardistov. Vyskúšajte si skoky a triky vo vzduchu s istotou mäkkého doskoku. Vak je k dispozícii každý deň v prípade priaznivých poveternostných podmienok.

Jump Track
Trať pre milovníkov adrenalínu. Na tejto zjazdovke si užiješ skoky na lyžiach a snowboardoch do sýtosti. Je určená pre skúsenejších lyžiarov, ktorý sa neboja skokov a klopených zákrut. Dĺžka trate je 450 metrov.

Čarovný les
Jazda krížom cez nádherný snehom pokrytý lesík, v ktorom ťa čakajú rôzne rozprávkové bytosti. Trať si získala predovšetkým deti, ktorý sa predierajú rôznými cestičkami v lesíku. Treba byť však aj trošku opatrní a mať pre každý prípad nasadené okuliare.

Jazda ratrakom
Vyskúšajte adrenalínovú jazdu a okúste svah z inej perspektívy, než na akú ste zvyknutí. Zažite upravovanie svahu ratrakom pred večerným lyžovaním. Nasadnite na korbu alebo priamo do kabíny k ratrakistom Štefanovi a Milanovi a vychutnajte si hluk frézy.

Retro sánkovačka
Obľúbená zimná atrakcia v stredisku Strachan Ski Centrum pre celé rodiny či skupiny v retro štýle. Vypožičajte si vrecia plnené slamou a užívajte si zjazd na vreci.

Ski kolotoč
Deti treba zabaviť nielen na svahu. Ski kolotoč je určený pre menšie deti.

Odporúčaná dĺžka návštevy: 8 h
Vzdialenosť od hotela: 6,3 km

Adresa:
Ždiar 530
05955 Ždiar
GPS: 49.2761755, 20.2368419

Ďalšie tipy

Výlety v okolí hotela

Pozrite si ďalšie miesta, ktoré stojí za to vidieť. Alebo sa obráťte na recepciu, kde vám ochotne poradíme a podáme ďalšie informácie a prípadne pomôžeme s rezerváciou vstupeniek.