Adventure Minigolf Ždiar

Adventure Minigolf Ždiar ponúka skvelú zábavu pre celú rodinu. Ide o klasický golf zmenšený do 9 minigolfových dráh. Po hre sa môžu deti zabaviť na trampolíne, preliezačkách či na lezeckej stene.

Adventure minigolf je obľúbeným rekreačným i profesionálnym športom – ale predovšetkým rodinnou zábavou. Je vlastne určitým hybridom medzi golfom a mini-golfom – jedná sa v podstate o klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh. Adventure minigolf Ždiar je zároveň aj náučnou formou zoznámenia sa so zvieratkami žijúcimi v tomto regióne( napr. jeleň, medveď, líška, kamzík, svišť…), ktorých drevené sochy sa nachádzajú pri každej dráhe.

Ihrisko tvorí 9 jamiek s dráhami pokrytými umelou golfovou trávou. Hráč sa rovnako ako pri klasickom golfe pohybuje priamo po ihrisku. Ihrisko adventure minigolfu napodobuje prírodný terén – nájdete tu rôzne terénne nerovnosti, predely a vyvýšeniny, kamene a rôzne iné prekážky, ktoré sa čo najviac podobajú skutočnému terénu, ktorý musí hráč pri klasickom golfe prekonávať.

Odporúčaná dĺžka návštevy: 2 h
Vzdialenosť od hotela: 6,5 km

Adresa:
Ždiar 530
05955 Ždiar
GPS: 49.2764195, 20.2348462

Ďalšie tipy

Výlety v okolí hotela

Pozrite si ďalšie miesta, ktoré stojí za to vidieť. Alebo sa obráťte na recepciu, kde vám ochotne poradíme a podáme ďalšie informácie a prípadne pomôžeme s rezerváciou vstupeniek.