Wellness & SPA

Miesto so zážitkom

Vychutnajte si hotelový bazén s nádhernými prvkami goralského folklóru a detský bazén určený pre našich najmenších návštevníkov. Plávajte a nechajte sa hýčkať vodnými masážnymi tryskami. V hotelovom SPA sa nechajte previesť unikátnym svetom regenerácie a zmyslových zážitkov.

GHB_bazen_ico

Bazén s protiprúdom

GHB_detskybazen_ico

Detský bazén

GHB_virivka_ico

Vírivka

GHB_sauny_ico

Saunový svet

GHB_masaze_ico

Masáže

GHB_ochladzovaciesprchy_ico

Ochladzovacie sprchy a ľadopád

Bazény

Každý návštevník si určite príde na svoje v 12m bazéne. Či už si chcete zaplávať, alebo si radšej doprajete masáž vodnými tryskami.
Súčasťou Wellness & SPA je tiež detský bazén, kde si na svoje prídu najmenší návštevníci.

Viac info

Vírivka

Doprajte si oddych a hydromasáž vo vírivke. Prúdiaca teplá voda Vám uvoľní svalstvo, stimuluje krvný obeh a budete sa cítiť ako znovuzrodení.

Saunový svet

V saunovom svete si môžete vybrať z viacerých druhov sáun: soľná sauna, parná aromatická sauna, infrakabína pre dvoch či fínska sauna. Po saunovaní sa môžete osviežiť v ochladzovacom bazéne, masážnych ochladzovacích sprchách, alebo
použite ľad z ľadopádu.
Tepidárium s vyhrievanými ležadlami, oddychovými lehátkami a príjemnou nevtieravou hudbou vytvára harmonický celok pre celkové uvoľnenie organizmu po saunovaní.
Nezabudnite a poďakujte aj svojim nohám, ktoré vás nosia po celý deň a doprajte im Kneippov blahodarný kúpeľ. Kamienky na dne chodníka masírujú chodidlá a striedanie teplej a studenej vody priaznivo pôsobí na prekrvenie.

Viac info

Masáže

Masáž je považovaná za najstarší a najprirodzenejší spôsob relaxu. Je tou najdokonalejšou metódou, ako zharmonizovať svoju myseľ so svojim telom. Zverte sa do rúk profesionálov vyberte si z našej palety masáži.

Viac info

HB_gift1_icon

Obdarujte svojích blízkych
darčekovým poukazom

Darčekové poukážky je možné zakúpiť na služby:

Romantická večera
Pobyt
Wellness
Masáž