Strachan noviny

Čo sa u nás deje

Pre našich hostí máme na hoteli pripravené vlastné noviny, ktoré si môžu prečítať napríklad popri káve. Dozvedia sa tak vždy zaujímavosti o tom, čo sa u nás deje, nejaké zaujímavosti a tiež čo sa v blízkej dobe chystá.

GHB_hotelove_noviny

2019

Šieste vydanie

Zima je pre mnohých z nás tým najkrajším ročným obdobím. Príroda dáva krutosť zimy najavo rôznymi spôsobmi a silou. Hory, chladné horské doliny a životy ľudí v nich sú prírodou skúšané každým rokom.

GHB_hotelove_noviny

2019

Piate vydanie

Dnešná doba na nás útočí množstvom informácií a uponáhľaným spôsobom žitia. Čoraz viac túžime po nefalšovanom oddychu na samote, ktorý môžeme obohatiť o pohyb v prírode a načerpanie pozitívnych energií.

GHB_hotelove_noviny

2018

Štvrté vydanie

V decembri sa každoročne na svahu Strachan Ski Centra zažnú záhadné svetlá, ktoré chrlia kúdole snehu. Z diaľky to vyzerá takto záhadne, ale v skutočnosti to sú snežné delá. Zasnežovať sa u nás začína, až keď teplota klesne minimálne na – 5 stupňov celzia.

GHB_hotelove_noviny

2018

Tretie vydanie

Prvá zimná sezóna nášho nového podniku dopadla na výbornú! Hneď prvé dni si našla mnoho fanúšikov. Veľkým ťahákom bola nie len kuchyňa, ale aj terasa s naozaj krásnym výhľadom. Hodiť sa do lehátka s koktejlom v ruke, so slnkom v tvári, čo viac si priať…

GHB_hotelove_noviny

2017

Druhé vydanie

Najväčším lákadlom je novopostavená 4-sedačková lanovka typu SLF 4p Tatralift. Lyžovačka u Strachana tak bude odteraz omnoho komfortnejšia. Prepravná kapacita je až 2400 ľudí za hodinu pri rýchlosti 2,6 m za sekundu. Doba jazdy bude trvať 5 minút.

GHB_hotelove_noviny

2017

Prvé vydanie

Bachledova dolina je teraz ešte atraktívnejšia. Hotel Bachledka**** Strachan je perlou gastronómie a ubytovania v Belianskych Tatrách a prináša skvelé služby v tradičnom duchu.