Strachan noviny

Čo sa u nás deje

Pre našich hostí máme na hoteli pripravené vlastné noviny, ktoré si môžu prečítať napríklad popri káve. Dozvedia sa tak vždy zaujímavosti o tom, čo sa u nás deje, nejaké zaujímavosti a tiež čo sa v blízkej dobe chystá.

Hotelové noviny

2019

Šieste vydanie

Zima je pre mnohých z nás tým najkrajším ročným obdobím. Príroda dáva krutosť zimy najavo rôznymi spôsobmi a silou. Hory, chladné horské doliny a životy ľudí v nich sú prírodou skúšané každým rokom.

Hotelové noviny

2019

Piate vydanie

Dnešná doba na nás útočí množstvom informácií a uponáhľaným spôsobom žitia. Čoraz viac túžime po nefalšovanom oddychu na samote, ktorý môžeme obohatiť o pohyb v prírode a načerpanie pozitívnych energií.

Hotelové noviny

2018

Štvrté vydanie

V decembri sa každoročne na svahu Strachan Ski Centra zažnú záhadné svetlá, ktoré chrlia kúdole snehu. Z diaľky to vyzerá takto záhadne, ale v skutočnosti to sú snežné delá. Zasnežovať sa u nás začína, až keď teplota klesne minimálne na – 5 stupňov celzia.

Hotelové noviny

2018

Tretie vydanie

Prvá zimná sezóna nášho nového podniku dopadla na výbornú! Hneď prvé dni si našla mnoho fanúšikov. Veľkým ťahákom bola nie len kuchyňa, ale aj terasa s naozaj krásnym výhľadom. Hodiť sa do lehátka s koktejlom v ruke, so slnkom v tvári, čo viac si priať…

Hotelové noviny

2017

Druhé vydanie

Najväčším lákadlom je novopostavená 4-sedačková lanovka typu SLF 4p Tatralift. Lyžovačka u Strachana tak bude odteraz omnoho komfortnejšia. Prepravná kapacita je až 2400 ľudí za hodinu pri rýchlosti 2,6 m za sekundu. Doba jazdy bude trvať 5 minút.

Hotelové noviny

2017

Prvé vydanie

Bachledova dolina je teraz ešte atraktívnejšia. Hotel Bachledka**** Strachan je perlou gastronómie a ubytovania v Belianskych Tatrách a prináša skvelé služby v tradičnom duchu.