Kariera

Wakaty

Rozpocznij swoją karierę w Grand Hotelu Bachledka Strachan w Bachledovej Dolinie, należącym do portfolio Strachan Group. Obecnie poszukujemy inteligentnych ludzi na następujące stanowiska:

Aktualne oferty pracy

Opis stanowiska, uprawnienia i obowiązki

  • zapewnienie funkcjonowania hotelowego centrum wellness i odpowiedzialność za poziom świadczonych usług.
  • wykonywanie masaży, dbanie o zadowolenie klientów.
  • uzupełnianie ręczników i pościeli, wycieranie wody wokół basenu i sauny, ustawianie leżaków
  • zapewnienie reżimu picia w bufecie, kontrola działania saun i nadzór nad przestrzeganiem właściwego korzystania z sauny.

Świadczenia pracownicze, dodatki

  • zapewnienie zakwaterowania
  • zapewnienie posiłków dla pracowników
  • nagrody i bonusy
  • zniżki i świadczenia dla pracowników
  • premie na koniec roku
  • teambuilding
  • pracę w przyjemnym środowisku hotelowym i możliwość rozwoju zawodowego
  • interesujące wynagrodzenie

Wymagania dotyczące pracowników

  • Stanowisko jest odpowiednie dla kandydatów z wykształceniem
  • Szkoła średnia bez matury
  • Wykształcenie średnie z dyplomem ukończenia szkoły średniej
  • Szkolnictwo policealne/wyższe zawodowe
  • Edukacja w zakresie terapii masażem

Umiejętności językowe

  • Język słowacki – zaawansowany (C1) lub język angielski – początkujący (A2)

Lubisz towarzystwo, jesteś wesołą gromadką, lubisz się bawić i chętnie poznajesz nowych ludzi. Czekamy na Ciebie. Grand Hotel Bachledka Strachan poszukuje do swojego zespołu kelnera/kelnerki z pozytywnym nastawieniem, uśmiechniętego i zawsze pogodnego. Nie ma znaczenia czy jesteś wyszkolony, ważne jest Twoje nastawienie i chęć uczenia się nowych rzeczy i pracy nad sobą.

  • przygotowanie bufetów śniadaniowych, lunchu alla cart, kolacji tematycznych
  • serwowanie napojów z listy drinków i win
  • dbanie o czystość i porządek w restauracji
  • obsługa gości i odwiedzających restaurację

  • Edukacja w tej dziedzinie

  • Język angielski – Poziom początkujący (A2)

Stanowisko jest odpowiednie dla absolwenta

Tak

Osobiste kwalifikacje i umiejętności

  • gotowość do pracy
  • miłe usposobienie
  • zawsze z uśmiechem
  • poczucie porządku i czystości

Poszukujemy kucharza z doświadczeniem oraz chęcią do pracy i rozwoju, oferujemy pracę całoroczną, oczekujemy zaangażowania w pracę, kreatywności, elastyczności, odpowiedzialnego podejścia.

  • Przygotowywanie bufetów śniadaniowych
  • alla cart podczas lunchu
  • Bufety, lub kolacje alla cart

  • zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie
  • posiłki dla personelu
  • budowa zespołu na koniec roku
  • zniżki na korzystanie z usług Strachan Group

Stanowisko jest odpowiednie dla kandydatów z wykształceniem

  • wykształcenie średnie bez matury
  • wykształcenie średnie ze świadectwem ukończenia szkoły średniej
  • szkolnictwo policealne/wyższe zawodowe

Edukacja w tej dziedzinie

  • Szef kuchni

  • Język słowacki – Średniozaawansowany (B2)

Informacje na temat procedury selekcji

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres manager@strachangroup.sk
Z kandydatami spełniającymi nasze wymagania skontaktujemy się i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.