Kariéra

Voľné pracovné pozície

Naštartujte svoju kariéru v Grand Hoteli Bachledka Strachan v Bachledovej doline, ktorý je súčasťou Strachan Group portfólia. Práve teraz hľadáme šikovných ľudí na pracovné pozície:

Aktuálne voľné pozície

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie prevádzky hotelového wellness centra a zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb.
  • vykonávanie masáží, starostlivosť o spokojnosť zákazníkov.
  • dopĺňanie uterákov a plachiet, stieranie vody v okolí bazéna a sáun, úprava lehátok
  • zabezpečenie pitného režimu na bufete, kontrola činnosti sáun a dohľad nad dodržiavaním správneho saunovania.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zabezpečenie ubytovania
  • zabezpečenie zamestnaneckej stravy
  • odmeny a bonusy
  • zamestnanecké zľavy a výhody
  • koncoročné odmeny
  • teambuilding
  • práca v príjemnom hotelovom prostredí a možnosť profesionálneho rastu
  • zaujímavé platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vzdelanie v odbore Masér

Jazykové znalosti

  • Slovenský jazyk – Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk – Začiatočník (A2)

Máte radi spoločnosť, ste veselá kopa, radi sa zabávate a rád spoznávate nových ľudí. Čakáme práve na Vás. Grand hotel Bachledka Strachan hľadá do tímu čašníka / čašníčku s pozitívnym prístupom, usmievavého a vždy veselého. Nezáleží na tom, či ste vyučený, dôležitý je prístup a chuť učiť sa nové veci a pracovať na sebe.

  • príprava raňajkových bufetov, obedový alla cart, tematické večere
  • servírovanie nápojov z nápojovej karty a vín
  • udržiavanie čistoty a poriadku v reštaurácii
  • obsluha hostí a návštevníkov reštaurácie

  • Vzdelanie v odbore

  • Anglický jazyk – Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • chuť pracovať
  • príjemné vystupovanie
  • vždy s úsmevom
  • zmysel pre poriadok a čistotu

Hľadáme do nášho hotela kuchára so skúsenosťami a chuťou pracovať a rozvíjať sa, ponúkame celoročnú prácu, očakávame pracovné nasadenie, kreativitu, flexibilitu, zodpovedný prístup.

  • Príprava raňajkových bufetov
  • alla cart počas obedov
  • Švédske stoly, alebo alla cart večere

  • ubytovanie a strava zabezpečené
  • zamestnanecká strava
  • koncoročný teambuilding
  • zľavy na využitie služieb v skupine Strachan Group

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

  • kuchár

  • Slovenský jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte životopis na email manager@strachangroup.sk
Záujemcov, ktorý spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.