Reštaurácia Zuzana

Ochutnajte Ždiar

Reštaurácia Zuzana bola zrekonštruovaná v roku 2015. Pri jej rekonštrukcii sme zosobášili dve kultúry nášho kraja, a to goralskú a rusínsku. Hlavným stavebným prvkom je drevo, do ktorého sa vyrezali goralské symboly. Dominantným prvkom reštaurácie je nádherne vyrezávaný symbol stromu života nad stredovým VIP sedením pri plápolajúcom krbe. Atmosféru goralsko-rusínskej svadby dotvárajú ručne maľované ornamenty, ktoré si môžete všimnúť v rusínskych kostoloch na rámoch obrazoch svätých.

Reštaurácia Ždiar

Reštaurácia Zuzana

Otvorená pre verejnosť denne od 8:00 do 22:00

Reštaurácia ponúka regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne formou á la carte. Súčasťou reštaurácie je taktiež Lobby bar.

Kvalitné vína

Výber kvalitných vín

Tematické večere

Pravidelné tematické večere

Lokálne špeciality

Miestne špeciality

Domáce syry

Domáce syry

Mäso od farmárov

Mäso od lokálnych farmárov

Vlastné dezerty

Dezerty pripravované priamo v hoteli

Ponúkame Vám regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne, pozornosť venujeme aj bezmäsitým jedlám. Samozrejmosťou sú čerstvé sezónne suroviny. Naši kuchári radi zohľadnia aj prípadné zdravotné obmedzenia a pripravia Vám jedlo podľa Vášho priania.
K jedlu patrí aj lahodné víno, ktoré si môžete vybrať z bohatej ponuky našej vínnej karty.
Nesmieme zabudnúť na sladké pokušenia, ktoré sú pripravované priamo na hoteli.

Pravidelne organizujeme

Tematické večere

Titanic

Zažite slávnostný večer na palube najznámejšieho zaoceánskeho parníka a vychutnajte si menu, ktoré by nám závideli aj pasažieri v tú osudnú noc na nepotopiteľnej lodi snov, ktorá sa stratila v hlbinách Atlantického oceánu. Nás podobný osud našťastie nečaká a spolu sa stratíme len v tónoch živej romantickej hudby.

Tematické večere

Goralský večer

Tradície môžete u nás doslova ochutnať. Bufetové stoly plné výborného jedla kuchyne Goralov z kvalitných lokálnych surovín, vychladený čučoriedkový destilát Strachanovica 42% a to všetko v sprievode živej ľudovej hudby. Goralský večer bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom.