Reštaurácia Sisi

Staroviedenský štýl reštaurácie

Reštaurácia Sisi je vsadená do novej časti hotela v slnkom zaliatej zimnej záhrade s nádherným výhľadom na Belianske Tatry. Štýl, ktorý bol pri zariadzovaní použitý sa nesie v staroviedenskom duchu, ktorý sa doladil s tradičnými goralskými ornamentami zo ždiarskych krojov. Ak sa budete chcieť ocitnúť na začiatku minulého storočia, odkiaľ na Vás bude dýchať štýl a šarm romantiky, tak reštaurácia Sisi je dozaista tým pravým miestom.

Naša reštaurácia však nenesie svoje meno po slávnej a krásnej cisárovnej Sissi, o ktorej tradujú legendy, že bolo ťažké ju nemilovať, ale po jednej z dcér Janky a Jaroslava – Silvie. No veríme, že rovnaký pocit budete mať aj pri návšteve a degustácií jedál v tejto výnimočnej reštaurácii.

Reštaurácia Ždiar

Reštaurácia Sisi

Otvorená pre ubytovaných denne od 8:00 do 22:00

Štýlová á la carte reštaurácia je miestom, kde zabudnete na všedné problémy dňa pri degustácii našich kulinárskych špecialít, ktoré pripravuje skúsený tím kuchárov pod vedením šéfkuchára Mateja Birošíka.

Kvalitné vína

Výber kvalitných vín

Tematické večere

Pravidelné tematické večere

Lokálne špeciality

Miestne špeciality

Domáce syry

Domáce syry

Mäso od farmárov

Mäso od lokálnych farmárov

Vlastné dezerty

Dezerty pripravované priamo v hoteli

Ponúkame Vám regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne, pozornosť venujeme aj bezmäsitým jedlám. Samozrejmosťou sú čerstvé sezónne suroviny. Naši kuchári radi zohľadnia aj prípadné zdravotné obmedzenia a pripravia Vám jedlo podľa Vášho priania.
K jedlu patrí aj lahodné víno, ktoré si môžete vybrať z bohatej ponuky našej vínnej karty.
Nesmieme zabudnúť na sladké pokušenia, ktoré sú pripravované priamo na hoteli.

Pre hotelových hostí sú podávané bohaté bufetové raňajky od 7:30 do 10:00 a večere formou pestrých bufetových stolov v čase od 18:00 do 20:30.

Pravidelne organizujeme

Tematické večere

Titanic

Zažite slávnostný večer na palube najznámejšieho zaoceánskeho parníka a vychutnajte si menu, ktoré by nám závideli aj pasažieri v tú osudnú noc na nepotopiteľnej lodi snov, ktorá sa stratila v hlbinách Atlantického oceánu. Nás podobný osud našťastie nečaká a spolu sa stratíme len v tónoch živej romantickej hudby.

Tematické večere

Goralský večer

Tradície môžete u nás doslova ochutnať. Bufetové stoly plné výborného jedla kuchyne Goralov z kvalitných lokálnych surovín, vychladený čučoriedkový destilát Strachanovica 42% a to všetko v sprievode živej ľudovej hudby. Goralský večer bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom.