Milí hostia a návštevníci Grand Hotela**** Bachledka Strachan,

ako iste viete, aktuálne usilovne pracujeme na rozsiahlej modernizácií hotela. Okrem skvalitnenia aktuálnych služieb sa rozšíri kapacita hotela a pribudnú aj novinky. Napríklad sa môžete tešiť na úplne nové wellness centrum s bazénom.

Z dôvodu prestavby je preto Hotel Bachledka uzavretý. O jeho otvorení a spustenia rezervácií v roku 2020 vás budeme informovať. Stačí, ak nám necháte svoju emailovú adresu.

GHB po prestavbe
GHB po prestavbe 2

Tešíme sa na vás v novom Grand Hoteli**** Bachledka Strachan

Sledujte nás na sociálnych sieťach, kde vám prinesieme zaujímavé informácie a kde môžete sledovať postup prestavby Bachledky. http://facebook.com/bachledka.strachan

Ak sa aktuálne chystáte do Ždiaru, radi vás privítame a ubytujeme vo Wellness Penzión*** Strachan (7 km od hotela) a tiež aj v novootvorenom Chalete Strachan v Ždiari.

Wellness a SPA

Tešiť sa môžete aj na nové Wellness a SPA centrum. Čakajú na Vás tieto novinky.

Vychutnajte si hotelový bazén s nádhernými prvkami goralského folklóru, detský bazén určený pre našich najmenších návštevníkov, oddychovú relaxačnú časť priamo pri bazéne. Plávajte, nechajte sa hýčkať vodnými masážnymi tryskami.

Prejdite do hotelového SPA a nechajte sa previesť unikátnym svetom regenerácie, zmyslov, kde sme vsadili na dokonalé dotvorenie atmosféry jednotlivými architektonickými prvkami.

Vojdite a vychutnávajte po dúškoch náš nový saunový svet:

  • Vírivka – intenzívna hydroterapia a hydromasáž
  • Soľná sauna
  • Parná aromatická sauna
  • Infrakabína pre dvoch
  • Fínska sauna s presklenou stenou
  • Ochladzovací bazén
  • Masážne ochladzovacie sprchy
  • Ľadopád
  • Relax bar – osvieženie v podobe vhodného nápoja a ovocia

Tepidárium s vyhrievanými ležadlami, oddychovými lehátkami a príjemnou nevtieravou hudbou vytvára harmonický celok pre celkové uvoľnenie organizmu po saunovaní.
Nezabudnite a poďakujte aj svojim nohám, ktoré vás nosia po celý deň a doprajte im Kneippov blahodarný kúpeľ. Kamienky na dne chodníka masírujú chodidlá a striedanie teplej a studenej vody priaznivo pôsobí na prekrvenie.

Saunové rituály so zážitkom
WELLNESS a SPA, ktoré chceme predstaviť vášnivým nadšencom saunovania, donesú do tohto prostredia jedinečnosť zážitkov saunových rituálov. Horúci rozvírený vzduch a postupné rozpúšťanie ľadu s aromatickými vôňami posúva klasické saunovanie do bohémskych pozícií. Súčasťou je peeling pokožky a muzikoterapia, ktorá  prebudí vašu myseľ a nabudí vaše telo. Saunamajster sa venuje celému ceremoniálu cca 10 minút. Vyskúšajte nevyskúšané.

Masáže
Masáž je považovaná za najstarší a najprirodzenejší spôsob relaxu. Je tou najdokonalejšou metódou, ako zharmonizovať svoju myseľ so svojim telom. Zverte sa do rúk profesionálov vyberte si z našej palety masáži.